2 Aralık 2008 Salı

Ultras Hareket PolarıBlogumuzun Türkçe meali olan ultras hareket polarları çıkmış. Tribün dergi forumlarını gezerken rastladım ve ilgimi çekti. Resmi foruma koyan arkadaş da poları almak istediğini ama sadece "gruba" özgü yapıldığından bahsetmiş. Hangi grup bunu yaptırmış acaba? Ben tribünlere rastlamadım bu polara, gören bilen var mı?

8 yorum:

blanka dedi ki...

ultrAslan Edirne'nin poları bildiğim kadarıyla.
Bu hafta Hacettepe maçında ilk yarıdaki kırmızı kart pozisyonunda kapalı altta birinin üstünde görülüyordu.
Daha biçok foto da görmüştüm ama en yakın aklımda kalan görüntü bu.

petit dedi ki...

Bizim Utku'yu tanıyor musun. Geçen sene Eski Açık'daydı bu sezon Kapalı'ya geçti. Utku Boztepe. Tribündergi'ye ultrAslan'a falan da yazıyor belki gözüne çarpmıştır. Onun üstünde görmüştüm yaklaşık 1 sene önce. Onunla bir şekilde irtibata geçebilirsin. Tanımıyorsan ben onu basket, sutopu, badmington falan bir yerlerde görür sorarım.

ultras/Movement dedi ki...

ultrAslan BH Utku...
Tanırım..
Tesekkürler bilgi için..

petit dedi ki...

Evet o Utku. Yalnız Utku'nun üzerinde gördüğüm poların sarı rengi iyi değildi. İnşallah yeni partiler üretilmiştir çünkü senin koyduğun resimdeki güzel.

Adsız dedi ki...

bu poları gordum bu sene onun uzerinde :)

Semt Aşığı dedi ki...

Utku eski açıkda değil mi hala ya :)

petit dedi ki...

Valla dolaşıyo da olabilir. Bu sezon Kapalı'da gördüm birkaç kere ama. Bi devre Kapalı'da bi devre Eski Açık'ta takılıyordur. Malum bizim stat eski, Bizans'tan kalma tüneller var altında.

Unknown dedi ki...

uA-Edirne nin poları...

Blog Widget by LinkWithin