21 Ekim 2009 Çarşamba

"Herkes Kendi Evinin Önünü Temizlesin""Yıldırım önce kulübünün basketbol, voleybol, yüzme ve kürek branşlarındaki doping sabıkalarına baksın. F.Bahçe'nin her yenilgisinden sonra, rakibinin küme düşürülmesi istenecekse ve Başbakan'a gidilecekse, Türkiye'nin çekeceği var demektir"

Tuncay Özilhan
Efes Pilsen Başkanı


Aziz Yıldırım'ın Efes'i organize doping yapmakla suçlamasına cevap verirken

4 yorum:

Arkhe dedi ki...

Tuncay Bey Fenerbahçe kendi dopingli sporcularına baksın buyurmuş. Türkiye'nin en fazla lisanslı sporcusu olan kulübünde elbette ki bireysel doping vakaları oluyor ve olacak. Fenerbahçe Efes Pilsen gibi 15 kişilik bir oyunucudan sorumlu değil. O sayının 100 katı sporcusu var her branşta. Hangi Fenerbahçeli dopingli çıkan oyuncunun ardında kulüp olarak durmuştur Fenerbahçe? Gizem Papila dopingli çıktığında maske takıp "Gizem Gönlümüzde" diye pankart mı açmıştır Fenerbahçe taraftarı?

Burak Hascan dopingli çıktığında Burak'ın iyi niyetinden karakterinden dem vurup neredeyse peygamber ilan eden bir Fenerbahçe yönetimi mi olmuştur? 15 kişilik bir "spor kulübü" olan Efes Pilsen de iki oyuncudan alınan numune de de aynı maddeye rastlanacak ama biz hesap soramayacağız, bir açıklama beklediğimizde ise bize haddini bildirme girişiminde bulunacak Bay Özilhan.

Fenerbahçe 100 yıl önce vergiden düşmek, reklam yapmak, ihracat yapmak için falan kurulmadı. Padişah jurnallerine, işgal kuvvetlerine, savaş şartlarına rağmen kuruldu, büyüdü ve Fenerbahçe oldu. Efes Pilsen diye bir şirket olmadan önce de Fenerbahçe'de basketbol oynanıyordu ve Efes Pilsen diye bir şirket kalmadığında da Fenerbahçe'de basketbol oynanıyor olacak.

http://papazincayiri.blogspot.com/2009/10/efes-pilsen-haddini-asyor.html

Anonim dedi ki...

valla aziz yıldırım geçen seneden beri konuştu konuştu, tuncay özilhan sustu,sustu ve sonunda patladı.

aksilaz dedi ki...

Fenerbahce'nin Türkiye sporuna bir katkısını göremiyorum. Sürekli kargaşa ortamı peşinde koşuyor.

gurcan dedi ki...

aklısaz ..senin baktıgın fanatizm gözlükleriyle göremezsin ..olimpiyatlara en çok sporcu gönderen spor klübü..kürek boks yelekn branşlarında türk milli takımının iskeleti.basket ve futbol milli takımlarına toplammdan son 5 senede en çok sporcu vceren klüp.avrupa sampiyonasında yarı final ouynayan takımın ilk onbirinde 5 sporcu.ve böyle devam eder hala göremiyormusun..

Blog Widget by LinkWithin